آهنگ پس زمینه کلیپ شاد – دانلود آهنگ بیکلام شاد

آهنگ بیکلام شاد: بیشتر کلیپ‌ها نیاز به آهنگ پس زمینه دارند، پس امکان ندارد شما تدوینگر باشید و به آهنگ‌های پس‌زمینه نیاز نداشته باشید. لازمه‌ی هر کلیپی آهنگ است حتی کلیپ‌هایی که در آن‌ها گوینده وجود دارد زیرا با وجود آهنگ پس‌زمینه در کلیپ‌ها و صدای گوینده میتوان تجربه خوبی به مخاطب القا کرد که میتواند تاثیرگذارتر هم باشد.

آهنگ پس‌زمینه کلیپ

موسیقی و آهنگ از الهام بخش‌ترین هنرها محسوب میشوند که حتی در بخش درمان و پزشکی نیز کاربرد دارند و درباره آن‌ها بسیار بحث و تحقیق شده است. آهنگ‌های پس‌زمینه به چند دسته تقسیم میشوند:

  • اهنگ پس‌زمینه شاد
  • آهنگ پس‌زمینه ترسناک
  • آهنگ پس‌زمینه هیجانی
  • آهنگ پس‌زمینه مذهبی

یکی از قسمت‌های جذاب فیلم‌ها موسیقی متن آن‌ها میباشد که اصطلاحا به آن‌ها آهنگ بکگراند میگویند. مبحث موسیقی فیلم به قدری بزرگ و مهم است که در جشنواره‌های فیلم و سینما چه در ایران چه در کشورهای دیگر برای آن جایزه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌اند. معمولا برای آهنگ‌های پس‌زمینه از آهنگ‌های بیکلام استفاده میکنند ولی خب باید گفت این موضوع عمومیت ندارد و در بخش‌هایی از موسیقی‌های باکلام نیز استفاده میشود. این آهنگ‌ها باید با تصویر و موضوع فیلم و کلیپ همخوانی و هماهنگی داشته باشد، که بتوان آن را جزئی از تصویر دانست که اگر این هماهنگی وجود نداشته باشد حس بد و منفی نسبت به کلیپ به بیننده انتقال داده میشود.

بیشتر:  تعمیر لباسشویی نیاز جامعه مدرن

آهنگ پس‌زمینه کلیپ شاد

کلیپ.ها و فیلم‌های شاد مثل فیلم‌های تولد، عروسی، فیلم‌های ژانر کمدی و یا کلیپ‌هایی که مخصوص به حوزه کودک میشوند، در همگی آن‌ها از آهنگ‌های شاد استفاده میشود. این نوع موسیقی دارای ضرب آهنگی هستند که با هماهنگ شدن آن با کاراکترهای فیلم باعث جذابیت بیشتر شده که میتواند حس شادی و خوبی را در دل بیننده به وجود بیاورد.

آهنگ پس زمینه کلیپ شاد بیشتر در ژانر کودک کاربرد دارد، از نمونه‌های بارز آن میتوان به کارتون تام و جری، پلنگ صورتی اشاره کرد که حتی کودکان با شنیدن این موسیقی به یاد کارتون‌ها میفتند. موسیقی در این نوع انیمیشین‌ها بسیار کاربردی است تا جایی که اگر این آهنگ‌ها و موسیقی‌ها نبود تماشای این فیلم‌ها و کلیپ‌ها بسیار سخت بود. در برخی از فیلم‌های کمدی این آهنگ‌ها هستند که نقش دیالوگ را بازی میکنند و باعث درک بهتر فیلم میشوند.

بیشتر:  روش تشخیص انواع بو و رایحه عطر و ادکلن

در مجموع آهنگ‌ها تاثیر بسزایی در جذب مخاطبان دارند، ولی برخی از موسیقی‌ها و آهنگ‌ها هستند که تاثیر آن‌ها بیشتر بوده و باعث جذب مخاطب در همه سنین میشود مثل آهنگ‌های شاد و آهنگ ترسناک. استفاده از این آهنگ‌ها بسیار بوده و علاوه بر استفاده آن‌ها بصورت بیکلام یا باکلام در صداو سیما و یا فیلم‌های سینمایی از آن‌ها در کلیپ‌های عروسی و نامزدی استفاده میشود. با انرژی این موسیقی‌ها میتوان بر زیبایی و رویایی شدن این کلیپ‌ها افزود و علاوه بر رساندن حس خوب و مثبت به جذب مخاطب کمک میکند. پس اگر شما یک تدوینگر ژانر کمدی و کودک هستید و یا به تدوین فیلم‌های عروسی میپردازید، بهتر است مجموعه‌ای از آهنگ‌های پس زمینه شاد متناسب با موضوعات مختلفی داشته باشید.

دانلود آهنگ پس‌زمینه

آهنگ‌ها و موسیقی‌های زیادی در اینترنت وجود دارد که میتوانید آن‌ها را دانلود و استفاده کنید. امروز در این مقاله قصد داریم سایتی را به شما معرفی کنیم که دارای بزرگترین مجموعه آهنگ‌های پس‌زمینه کلیپ شاد، ترسناک، مذهبی، هیجانی به صورت بیکلام است.

بیشتر:  تی شرت مناسب شما کدام است؟

سایت ادوبیش معتبرترین و قدیمی‌ترین سایت در حوزه انواع طراحی‌های کلیپ و تصویر با نرم افزارهای گرافیکی میباشد. این سایت تعداد زیادی پروژه آماده در حوزه موشن‌گرافی، تایپوگرافی، اینفوگرافی‌و…. در اختیار مخاطبان خود قرار داده است که شما میتوانید بصورت رایگان و VIP آنها را دانلود و اجرا کنید. این پروژه‌های آماده همگی قابل ویرایش و شخصی سازی هستند. شما تدوین کارهای عزیز برای زیباترشدن و جذاب شدن کلیپ‌ها یا فیلم خود میتوانید به این پروژه‌ها، موسیقی پس‌زمینه اضافه کنید که ادوبیش تعداد بیشماری موسیقی و آهنگ پس‌زمینه متناسب با این پروژه‌ها و دیگر پروژه‌های شما عزیزان در این سایت ارائه داده است برخی از این موسیقی‌ها بصورت کاملا رایگان و برخی دیگر بصورت VIP که مختص به کاربران خود سایت میباشد عرضه میکند. شما میتوانید برای دسترسی به همه آهنگ‌های پس‌زمینه کلیپ شاد در سایت ادوبیش عضو شده و اشتراک آن‌ را تهیه کنید. لازم به ذکر است پس از خرید اشتراک تمامی فایل‌ها و آهنگ‌ها برای شما بصورت رایگان قابل دانلود است.

مطلب پیشنهادی

آموزش کم کردن حجم عکس

حتما برای شما هم پیش آمده است که برای جابجایی و یا ذخیره یک عکس …